Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 23 Nëntor 2019, Leisure Present

0
194
SEOClerks

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Lei Kraja, Robert Berisha, Kiara Tito, Dorina Mema, Eneda Tarifa, Ramadan Krasniqi.
Këngëtare: Fifi

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.television/

Subscribe to “High Channel” on-line Channel for NEWS and TV FOR COMPUTER

Exhibits HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For extra data from click on HERE: www.top-channel.television
Like Greater Channel on Fb HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Comply with High Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Comply with High Transport on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLuan #LuanaVjollca #High

SEOClerks

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here